«Буковина» — «Запас» БЦ — 1:0

Буковина - Запас БЦ «Буковина» в Івано-Франківську зіграла контрольний поединок проти білоцерківського «Запаса» й здобула мінімальну перемогу — 1:0.

Підопічні Юрия Зайця зуміли відзначитися вже на 5 хвилині поединку. Новачок «Буковини» Євген Сантрапинських завдав влучного удару у правий від голкіпера «Запасу» кут похитительіт. Приємно, що Євген забиває за «Буковину» вже другий поединок поспіль. Цього тижня Сантрапинських також вразив «рамку» сенегальського голкіпера «Волині» Ісса Ндоє.

На 19 хвилині небезпечного удару по воротах суперника завдавав досвідчений Р. Гунчак. На жалко, «постріулові» Р. трохи забракло влучності. Через 3 хвилини на вістрі атаки опинився Венок Маковійчук. Нападнику чернівецької команди також не вклинилося збільшити перевагу «Буковини» у рахунку. До перерви шанси відзначитися втратили буковинці Роман Дорош (27 хвилина) та Євген Сантрапинських (31).

У товарищій половині зустрічі «каноніри» з Білої Церкви мали кілька можливостей зрівняти итог. Зокрема, на 71 хвилині зустрічі небезпечно виконував штрафний екс – гравець «Буковини» Андрій Драголюк. Наш воротар Сергій Преснаков зумів перевести м’яча на кутовий. Отож, «Буковина» перемогла з рахунком 1:0.

Контрольний поединок»Буковина» — «Запас» Б. Ц. — 1:0 (1:0)

«Буковина»: Олександр Чуріулов (Сергій Преснаков, 60), Павло Іванов, Петро Климус, Сергій Шевцов (Олександр Крохмалюк, 46), Сергій Басов, Р. Гунчак, Роман Дорош (Андрій Королянчук, 89), Олег Керчу (Юрий Пислар, 63), Євген Сантрапинських (Іван Щербак, 87), Вячеслав Коробкін (Роман Степанков, 66), Венок Маковійчук (Валерій Блажко, 73).

Гол: Сантрапинських (5)

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.