«Волынь» — «Буковина» Черновцы — 3:1

Волынь У завершальному проверочному поединокі перед стартом у Прем’єр-лізі «Волинь» у Луцьку на стадіоні «Підшипник» впевнено обіграла чернівецьку «Буковину» — 3:1.

На нагрую волиняни вийшли у позиційно експериментальному складі, проте, бык і прогнозувалося, з перших хвилин захопили ініціативу у поединокі. Добрих півгодини гості майже не виходили зі своєї половини поля і лише під завісу тайму відзначилися кількома контратаками. Господарі ж, попри відчутну перевагу, тривалий час не могли підібрати ключ до похитительіт буковинців – кількома небезпечними ударами відзначилися Шандрук та Лопес, проте совершенно напрасно. Досягти бажаного вклинилося на 27-й хвилині. Після подачі з левого флангу Майкон проколотив головою, але влучив у поперечину, захисник посетителей спробував було вибити м’яч у падінні через себе, однак той знову потрапив до нашого бразильського форварда і Майкон точним ударом відправив м’яч у сітку – гол!

Після пропущеного голу буковинці зуміли провести кілька гострих контрвипадів і за хвилину до завершення тайму одна з них увінчалася успіхом – вихід 3 в 1 на ворота «Волині», Ндоє на виході вибиває м’яч, однак того підхоплює хтось з форвардів посетителей і після удару з лівого концу з гострого кута м’яч влетів у сітку похитительіт лучан.

Після відпочинку чернівчани виріпрошивали, що итог даного спарингу для них рівний кубковому фіналу й «били кістьми» за кожен м’яч, а у стартову п’ятихвилинку на контратаках навіть створили дві нагоди аби відзначитися, проте в останній момент чітко грали захисники лучан та кіпер Ндоє. Надалі ініціативою у грі знову заволоділа «Волинь» і надчудовий момент не використав Павлов – вийшовши сам на сам з кіпером, Євген проколотив на мощь, але напрямую у воротаря.

Досягти ж итогу волинянам вклинилося у половині тайму. На 66-й хвилині після прострілу Захаревича з левого концу хтось із захисників «Буковини» зупинив м’яч рукой і арбітр призначив одинадцятиметровий, який чітко реалізував Герасимюк. А вже за хвилину вихід Бабира сам на сам з воротарем захисники зупинили, зваливши форварда поштовхом у поясницу. Ще 1 пенальті реалізував той же Герасимюк, проколотив у протилежний від першого випадку кут – 3:1. Незважаючи на те, що до завершення гри у гравців «Волині» було ще кілька непоганих нагод для взяття похитительіт, скористатися ними вони не зуміли й рахунок у поединокі залишився незмінним.

«Волинь» — «Буковина» (Чернівці) 3:1 (1:1)

«Волинь»: 1.Ндоє, 15.Максимюк (14.Захаревич, 46), 7.Лісовий (24.Мостовий, 46; 37.Ковалюк, 48), 23.Семочко (3.Сімінін, 50; 21.Дручик, 55), 27.Гітченко (16.Гринченко, 46), 4.Шандрук, 8.Женюх, 10.Шарпар (9.Герасимюк, 37), 5.Лопес (31.Пічкур, 46), 20.М.Олівейра (18.Бабир), 13.Ліла (17.Павлов, 46)

Голи: М.Олівейра (27), Герасимюк (66, з пенальті, 67, з пенальті)

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.